Sertifika Programları İle Yeni Bir Kariyer Mümkün

sertifika programları (9).jpg

Sertifika programları bilgi sahibi olduğunuz ama uzmanlaşmak istediğiniz alana ilişkin alınan bir belgedir. Sertifika programları üniversiteden sonra katılabileceğiniz kariyer alanınızda uzman kişilerle tanışmak kendinizi geliştirmek için iyi bir eğitimdir. Kişiye alternatif sunduğu gibi alanında da uzmanlaşmasını sağlar.

Sertifika programları kendini geliştirmek, alanın dallarında kariyer yapmak isteyenlerin, kendi alanında eğitim almak isteyenlerin ve uzmanlaşmak isteyenlerin tercih ettiği bir programdır.

sertifika programları (6).jpg

IBS sertifika programları uygulamalı ve uzman katılımcıların yer alması ile eğitim verilmektedir. Eğitim de uzman kişilerin yer alması sizin iş hayatınızda yarayacak güncel bilgileri nasıl kullanmanız gerektiğini öğretir. Sertifika programları ile fikirler üretebilir, sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sertifika programları ile artık kariyer hayalinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Kariyer hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ve bu programlar sayesinde olmak istediğinizin ötesinde olabilirsiniz.

Katılımcılara her şeyin en iyisini sunan IBS, sertifika programları sonrasında donanımlı ve mutlu bireyler olarak ayrılmanızı sağlıyor.

IBS Türkiye’ de eğittim direktörleri; Hasan Selahi, Ömer Şireli, Selim Geçit, Hakan Orhun, Mete Levent, Olcay Arıcan ve Orhan Gönen gibi kariyerinde emin adımlarla ilerlemiş geleceğine yön vermiş uzman kadrodan eğitim almak, eğitim kapsamında birçok alanında uzman kişilerin katılması ile kariyeriniz daha da şekillenecektir.

sertifika programları (1).jpg

IBS sertifika programları İstanbul Maslak ve Beşiktaş’ta eğitim vermektedir. Eğitim alanları her katılımcının rahatlıkla gelebileceği yerler tercih edilmiştir. Ayrıca eğitim sürecinde set menü öğle yemeği ve tüm gün yiyecek-içecek hizmeti de sunulmaktadır. Hayal edilen kariyer IBS ile hiçte uzak değildir. Sertifika program ücretleri de hiç bütçenizi sarsmayacak şekildedir. Verdiğiniz paraya değecek kalitede bir eğitim almak sizin de hakkınızdır. Alacağınız her eğitim size katkıdan daha fazlasını verecek sizi alanınızda uzmanlaştıracaktır.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s